Xiaomi gece görüşlü bir video kayıt cihazı

Xiaomi gece görüşlü bir video kayıt cihazı

sisteam 4 ay önce

Xiaomi, Çin'de yeni bir DDPAI miniONE Dashcam Night Vision DVR'ı tanıttı. Orijinal DDPAI miniONE Dashcam'in aksine, bu model gece çekimi özelliğine sahip. Kamera geceleri bile araç plakalarını ve yayaları ayırt edebiliyor. Cihaz ses kontrolünü ve hem yolu hem de yolcu kabinini vurma yeteneğini destekler. 

Xiaomi DDPAI miniONE Dashcam Gece Görüşü

DVR küçük bir silindir şeklinde yapılır ve 360 ​​derece döndüğü bir montaj parçası ile birlikte gelir. Bu, çekim alanını ayarlamanıza ve kabin içinde olanları kaydetmek için kullanmanıza izin verir. Cihaz, fotoğraf çekmenize, sesi kapatmanıza ve sürüşlerden rahatsız edilmeksizin diğer işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan ses kontrolünü destekler.

DDPAI mini Dashcam Night Vision, 2,9 mikron piksel büyüklüğüne ve f / 1,8 diyafram lensine sahip büyük bir Sony IMX307 sensörünü kullanıyor. Altı cam lensli bir sistem kullanılması, matrise düşen ışık miktarını artırır. Ek olarak, 140 ° görüş açısı önden olan hemen hemen her şeyi yakalamanızı sağlar. Kamera ayrıca, meydana gelen olayın kaydını tutmayı garanti etmek için ani frenlemeyi veya çarpışmayı tanıyabilen bir G-Force sensörüne sahiptir.

Xiaomi DDPAI miniONE Dashcam Gece Görüşü

Çekimi DVR'da saklamak için, sürüme bağlı olarak dahili eMMC 16 veya 32 GB depolama alanı vardır. Bir SD karta kıyasla, bu bellek 5 kat daha hızlı okuma hızına ve 10 kat daha uzun servis ömrüne sahip. Ek olarak, H.265 kodeğin kullanılması sayesinde video sıkıştırma etkinliği arttırılmış ve son boyut azaltılmıştır.