Ücretsiz, hareketli SVG İkon Galerisi

Ücretsiz, hareketli SVG İkon Galerisi

sisteam 4 ay önce

        Projelerinizi indirip kullanmanız için oldukça şık ve ücretsiz bir animasyonlu simge galerisi.

        Hiç şüphe yok ki internet dünyası projeleri ücretsiz seviyor. Bir gün ücretsiz bir proje geliştirmeden ve insanların kullanmasına izin vermeden geçemez. Tek bir kod satırı, bir simge veya devasa bir sistem oluşturursanız olun. Önemli olan şeyleri yaratmanıza ve ücretsiz olarak teklif etmenize neden olan içgüdüdür.

        Geliştiriciler özellikle ücretsiz olarak sundukları projeler sırasında kendilerini öğrenirler ve dahası, bu projelerin onlara tanınmasını sağlaması, bu da işinde kazan-kazan durumu yaratır.

        Bugün ücretsiz ve hareketli bir SVG ikon galerisi olan Potlab Icons projesini sizlerle paylaşmak istiyorum . Potlab Icons, Suresh Sakthivel tarafından geliştirilen bir simge galeridir. Onu diğer galerilerden farklı kılan; İstediğiniz simgeyle ilgili dosyayı indirebilir, rengini, derinliğini veya boyutunu düzenleyebilir ve ardından projenizde kullanabilirsiniz. Kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz sunulan bu galeride şu anda 50 adet animasyon ikonu mevcut. 

        Neredeyse her türden projelerinizde yararlanmanız için birçok çeşitte simge mevcut. Profesyonel bir yazılım geliştiricisi olmasanız bile, dosyaları kolayca düzenleyebilir ve projenizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Kodlama bilginiz varsa, kişiselleştirme için daha fazla özgürlüğe sahip olacağınız da doğru.