Sonunda Beklenen Battle Royal Modu Geldi

Sonunda Beklenen Battle Royal Modu Geldi

Seditor 3 ay önce

Aylardır beklenen E3 fuarı bugün Amerika’da başlıyor. Oyun çılgınları uzun zamandır bu fuarı bekliyordu. Fuarın başlaması ile yenilik haberleri arka arkaya geliyor. Fallout 76 sonunda Battle Royal modunun geldiğini sabah ilk saatlerde açıkladı.

Electronic Entertainment Expo yani E3 fuarı oyun severlerin ziyaretine bugün açılıyor. Dünyaca ünlü oyunlar, firmaları tarafından gelen tüm yeni uygulamaları ile gösterime giriyor. Şirketler oyunlara için yaptıkları yeni gelişmeleri sırayla paylaşmaya başlıyor. Oyun severleri ilgilendiren tüm yeni güncellemeler oldukça ilgi çekiyor.

Oyunlara gelen yeni güncellemelerden birisi de Fallout 76’ya geldi. Geliştiricisinin Bethesda Softworks olan ve Fallout oyunlarının en son sürümüm olan Fallout 76, Xbox One, bilgisayar ve Play Station 4’ün oyun konsolları ile oynanabiliyor. Electronic Entertainment Expo (E3) fuarında oyunun yetkilileri tarafından oyuna Battle Royal modunun geldiği açıklandı.

İlk 50'ye Girmeye Çalışılacak

Fallout 76’ya gelen Battele Royal modunun oyunda hayatta kalma olan Nuclear Winter olduğu söyleniyor. Bu mod ile oyunu oynayan herkes ilk elli iki kişi arasına girmeye çalışıp hatta kalmak için çabalayacaklar. Şirket müdürü Tom Mustain yeni uygulama için açıklamalara devam ediyor. Nuclear Winter modunun aktifleşmesi ile beraber 10 ile 17 Haziran tarihleri arasında oyun seveler Fallout 76 oyununu ücretsiz oynayabilecekler. Ayrıca ücretsiz oynanacak olan oyunda Nuclear Winter da ücretsiz olacak.

Electronic Entertainment Expo yani E3 fuarında Nuclear Winter ile alakalı bir videoda paylaşılıyor. Tanıtım amaçlı video daha sonra Youtube’de yayınlanıyor.

Fallout 76 oyununa gelen Nuclear Winter modu ile oyun oynayanların sayısının artacağı düşünülüyor. Şirket yetkilileri bu modun aktif hala gelebilmesi için uzun zamandır çalışma yaptıklarını ve bu durumundan çok mutlu olduklarını da belirtiyorlar.