Samsung Galaxy S10 + Ceramic'in 5 harika özelliği

Samsung Galaxy S10 + Ceramic'in 5 harika özelliği

sisteam 4 ay önce

Onuncu "Galaxy" harika bir akıllı telefon. Ancak, bildiğiniz gibi, mükemmellik için bir sınır yoktur. Daha fazla dokunmak isteyenler için Samsung Galaxy S10 + Ceramic'in bir versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Harika görünüm

Tasarımı ve "her zamanki" Samsung Galaxy S10 + çok iyi: sürükleyici ekran neredeyse kamera etrafında bükme, akıllı telefon neredeyse tüm ön panelini kapsar. Ancak sınırlı sürüm önemli bir fark vardır. Cam yerine arka tarafta - şık seramik. Renkler de farklı: siyah ve beyaz degrade renk tonlarına ve parlak renklere alternatif olarak seçiliyor. Vurgu sınırlı zarafet üzerinde, harika görünüyor.

Seramik kaplama sadece göze dokunamaz ve yeni dokunsal hissi vermez. Geleneksel camlara göre önemli bir üstünlüğü var. Seramikler küçük hasarlara karşı çok daha dayanıklıdır, bu nedenle Samsung Galaxy S10 + Ceramic'in arka kapağını çizmek kolay olmayacak.

1 TB hafıza

Bir iş gezisinde bir bütün film kütüphanesini yanınıza almak, tatilden çok fazla fotoğraf ve video getirmek kolaydır. Samsung Galaxy S10 + Ceramic'in sınırlı sürümü daha büyük bir depolama kapasitesine sahip. Rakam etkileyici - 1 TB kadar dahili hafıza. Full HD veya 256.000 parça çözünürlüğü ile yaklaşık 516 tam uzunlukta film kaydedebilir. Ya da bütün "Taht Oyunları" on beş kez ve HD kalitesinde. Fotoğraflardaki sürücünün hacmini ölçerseniz, etkileyici bir miktar olan 500.000 çekim elde edersiniz. Ek olarak, 512 GB'a kadar bir hafıza kartı takabilirsiniz, ardından toplam hafıza miktarı bir buçuk terabayt kadar olacaktır. Herkes birkaç yıl içinde bir akıllı telefon üzerinde bu kadar fazla yer kazanamayacak.

Gelişmiş kamera

Bu ürün standart Samsung Galaxy S10 + için geçerlidir. Kamera gerçekten çok iyi: cihaz bir kerede beş mercek aldı - üç ana, iki önden. Özellikle ilgi çekici olan, 123 ° görüş açısıyla panoramik fotoğraflar çekmenizi sağlayan geniş açılı modül. Uzaktaki nesneleri yaklaşık olarak bulmak için çift optik zum kullanabilirsiniz. Yapay zeka, 100 milyondan fazla fotoğrafın analizine dayanarak kamera ayarlarını seçerek görüntüleri optimize etmeye yardımcı olur. Bir başka ilginç özellik de çift diyafram açıklığıdır. F / 2.4 modunda, parlak ışıkta çekim yaparken çekimler keskin ve keskindir. F / 1.5 modu, aydınlatma yetersizliği ile yüksek kaliteli fotoğraflar elde etmek için uygundur. Farklı odak uzunluklarına ve AI işlevlerine sahip birkaç kameranın birleşimi, Samsung Galaxy S10 + Ceramic ürününü her zamanki dijital sabunluk için iyi bir alternatif haline getiriyor.

Özel söz videoyu hak ediyor. Akıllı telefon 4K çözünürlükte yüksek kaliteli videolar yazabiliyor ve aynı anda elektronik ve optik stabilizasyonun kullanılması, videoyu steadicam kullanıyormuş gibi düzgün ve muhteşem kılıyor.

RAM bir PC'den daha fazla

Akıllı telefondaki 6 GB RAM, sofistike kullanıcılar tarafından artık şaşırtılmamaktadır. 8 GB daha az yaygın ancak piyasada çok sayıda bu tür cihazlar var. Samsung Galaxy S10 + Ceramic 12GB RAM'e sahiptir. Bu göstergeyle, cihazı birkaç yıl boyunca değiştirme gereğini unutabilirsiniz. Bellek yine de yeterli: Tarayıcınızda bir sürü sekme açık kalsanız ve çalışan uygulamalar arasında sürekli geçiş yapsanız bile, akıllı telefonunuz kolayca başa çıkacaktır. Samsung Galaxy S10 + Ceramic'in sahiplerinin cihazlarının hız ve güç rezervinden şüphe etmeleri gerekmeyecek.

Ters Kablosuz PowerShare Şarjı

Galaxy S10 + serisinin diğer modellerinin bir diğer özelliği. PowerShare özelliği, akıllı telefonunuzu kullanarak diğer cihazları şarj etmenizi sağlar. Herhangi bir zamanda, adaptörü evde bırakan bir iş arkadaşınızla enerji paylaşmak mümkün olacak. Giyilebilir aksesuarları beslemek için şarj kullanmak daha da kolaydır. Örneğin, Galaxy Buds kablosuz kulaklıkları veya Active akıllı saatleri izleyin. Qi destekli Samsung Galaxy S10 + Ceramic aygıtın arkasına yaslanmak yeterli ve pili dolmaya başlayacak. Sadeliği ile uygun ve güzel bir çözüm.