Klasik Minecraft tarayıcılara taşındı

Klasik Minecraft tarayıcılara taşındı

sisteam 4 ay önce

Çok yakında, efsanevi Minecraft on yaşında olacak ve böyle etkileyici bir tarih onuruna, oyunun yazarları oyunculara özel bir hediye sundu. Sandbox, yıllar içinde sadece gerçek bir ikonik statü kazanmayı değil, aynı zamanda sayısız güncelleme ve yamalar sayesinde çok şey değiştirdi. Vuruşun yaratıcıları zamanı geri sardı ve yarattıklarının ilk versiyonunu paylaştı.

Minecraft

Şimdi kum havuzu etkileyici bir boyuta ulaştı, çok sayıda farklı platform için versiyonlar edindi ve sevdikleri ya da nefret ettikleri oyun haline geldi. Ancak yolculuğun başlangıcında Minecraft sonradan grup Mojang AB olan bir oda projesiydi. Sadık taraftarlar, unvanın 10 yıl önce nasıl göründüğünü ve özellikle de varoluşunun başlangıcında hitleri unutamayan ya da bulamayanlar için, kesinlikle bir sürpriz hazırladı.

Minecraft Classic bu linkte mevcuttur . Tarayıcıda oyna tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte geliştiriciler, klasik versiyonda orijinalin tüm hatalarının ve problemlerinin kaydedildiği ve blok setinin sadece 32 seçenekle sınırlı olduğu konusunda uyarıyorlar.