Google, katlanabilir bir Pixel akıllı telefonda çalışıyor

Google, katlanabilir bir Pixel akıllı telefonda çalışıyor

sisteam 4 ay önce

    Şimdi onaylandı! Google, Katlanabilir kulübüne katılmakla gerçekten ilgileniyor. Google’ın Pixel geliştirme başkanı Mario Queiroz, Cnet’e şirketin yaklaşmakta olan katlanabilir Pixel akıllı telefonunda çalışmaya başladığını doğruladı.

    Şirket yakın zamanda katlanabilir bir akıllı telefon hakkında konuştuğu bir patent başvurusunda bulundu . Ayrıca, Google’ın katlanabilir ekran teknolojisiyle ilgili bazı yardımlar için Samsung’a ulaştığı raporları vardı . Bunların hepsi, Google’ın ilk katlanabilir Pixel akıllı telefonunu yaparak kesinlikle gruba katılmak istediğini düşünmesine yol açtı. Bu artık sadece bir söylenti değil. Gerçek oluyor!

    Bir In mülakat Cnet ile Pixel gelişiminin Google'ın başı Biz kesinlikle teknolojiyi prototip ediyoruz”dedi. Uzun zamandır yapıyoruz. Henüz net bir kullanım örneği olduğunu sanmıyorum. Kesinlikle teknolojiye prototip oluyoruz. Uzun zamandır yapıyoruz. Henüz net bir kullanım davası olduğunu sanmıyorum. ”

    “Kullanım davası nereye gideceğiniz bir şey olmalı,“ Hey, buna kesinlikle ihtiyacım var ”dedi. Şu anda katlanabilir bir yere sahip olmanıza gerek yok. Bu bir tür 'olması güzel.'

    Bununla birlikte, Pixel geliştirme sorumlusu, Google’ın Pixel katlanabilir akıllı telefonunu yakında piyasaya sürmeyeceğini, bu kararın arkasındaki neden ise tam olarak bilinmediğini doğruladı.