Galaxy J7 Güncellemesi

Galaxy J7 Güncellemesi

Seditor 3 ay önce

Yeni seriler kadar eski serilerin de güncellenmesi için çalışmalar yapan Samsung firması Galaxy J7 serisi için de güncelleme çalışmalarına başladı. 2017 yılında piyasaya sürülen J7 serisi için yakın zamanda Android Pie sürümünün yüklenmesi amaçlanıyor.

J7 Serisi

Teknoloji devi olan Samsung geçen hafta içerisinde Samsung J7 Pro sürümü için güncelleme yayınlamıştı. Androis Pie sürümünü kullanıma hazır hale getiren şirket bu konuda olumlu yorumlar elde etmesinin ardından bu kez de J7 serisi için güncelleme yayınlama kararı aldı. Samsung cephesinden resmi şekilde bir açıklama henüz yapılmamasına karşılık teknoloji devinin bu seriyi kullanan kişilere haberi yakın zamanda duyurması bekleniyor. Uzun zamandır J7 serisi için güncelleme yapılacağı yönünde yapılan yorumların da doğruluğu kullanıcıları sevindiriyor.

Androis Pie serisi One UI 1.1 adı verilen özellikler serisi ile güncellemeye dahil ediliyor. Bunun anlamı gece modunun özelliklere eklenmesi ile başlıyor. Ayrıca navigasyon ve hareket modunun da eklenmesi beklentiler arasında bulunuyor. Dijital denge adı verilen ve çok sevilen uygulama da güncelleme ile birlikte gelen hediyeler arasında yer alıyor. Güncellemenin yayınlanması için beklenen tahmini süre konusunda ise tahminler çoktan konuşuluyor. Mayıs ayında yayınlanan güvenlik yamasının da aynı şekilde güncellemede bulunması bekleniyor.

Denemeler yapmadan ve olumlu yorumlar almadan serinin güncellemelerini bitirme ve yayınlama kararı almak istemeyen Samsung bunun için denemeye başladı. İspanya sınırları içerisinde güncelleme çoktan yayınlandı. J7 serisini kullanan İspanya sınırlarındaki müşterilerden her konuda olumlu görüş bildirmelerinin hemen arkasından tüm dünyanın güncelleme ile tanıştırılması bekleniyor. J7 kullanıcıları ise çoktan gelecek özellikleri ve güncellemelerin nasıl olacağı konusunu merak içinde beklemeye başladı. Samsung'tan kesin tarih ile alakalı açıklama ise çoktan beklenmeye başlandı.