Büyük ekranlı Samsung Galaxy A30 Android telefon

Büyük ekranlı Samsung Galaxy A30 Android telefon

sisteam 3 ay önce

Samsung Galaxy A30 cep telefonu

    Galaxy A30 (SM-A305F) ne sunuyor? Samsung, bu akıllı telefona 6,4 inç Full HD + ekran sağladı. Bu fiyat aralığı için oldukça geniş bir ekran. Bir Infnity-U ekranı veya telefonun selfie kamerasını içeren U şeklinde bir çentiği var. Ön kamera f / 2.0 lens ile 16 megapiksel görüntü sensörüne sahip.

    Arkasında çift kamera yerleştirilmiştir. Bu kamera sistemi, parlak f / 1,7 mercekli 16 megapiksel ana kamera ve f / 2.2 geniş açılı mercekli 5 megapiksel kamera sunar. Kamera ayrıca 123˚ ultra geniş ekran video kaydedebilir.

    Parmak izi tarayıcı da arkada bulunabilir. Ekranda parmak izi tarayıcıya sahip bir Galaxy akıllı telefon mu arıyorsunuz? Daha sonra Galaxy A50'ye geçebilirsiniz, bu ekranın altında parmak izi sensörlü en ucuz Samsung akıllı telefon.

A30

Galaxy A30 teknik özellikleri

    A30 ayrıca yeterli hafıza ve batarya kapasitesi sunar. 4 GB RAM ve 64 GB depolama belleği vardır. Cep telefonu, sekiz çekirdekli bir Exynos 7904 işlemci tarafından desteklenmektedir. 15W Hızlı Şarjı da destekleyen enerji kaynağı için 4.000 mAh batarya üretildi. Bu bir USB C Tipi bağlantıdır.

    Samsung Galaxy A30, Samsung One UI kullanıcı arayüzü ile birlikte Android 9 işletim sisteminde çalışıyor. Akıllı telefon üç renkte piyasaya sürüldü; Siyah, kırmızı ve mavi. Hindistan'da Galaxy A30'u 217 € dönüştürülmüş bir satış fiyatı ile satın alabilirsiniz. Akıllı telefon daha sonra çeşitli Avrupa ülkelerinde de piyasaya sürülecek. Ancak, Hollanda'nın bu ülkelerden biri olma olasılığı çok düşük.

Samsung Galaxy A30 Satın Alın